O našem studiu

Jsme jógové studio v centru Brna a specializujeme se na výuku kundaliní jógy podle Yogiho Bhajana.


Dále poskytujeme hlubokou léčebnou meditaci Sat Nam Rasayan a hlubokou relaxaci s Gongem.

 


Jóga je pro mě životní filozofie a také způsob života...

 

Do našeho týmu patří: 

Zuzana Roupcová 

Lakshmi KaurHluboké vnitřní uspokojení mi přináší, když mohu druhým lidem pomoci a posunout je na jejich cestě životem blíž jejich spokojenosti, radosti a štěstí..... Mě samotné trvalo docela dlouho, než jsem pochopila, že základním principem života je POHYB. K prvnímu nasměrování a POHYBU na mojí cestě životem mi pomohli rodiče, moji první učitelé a stále pomáhají další učitelé. V současné době hlavně Guru Sansar Kaur, Kai Michaelis, Satya Singh a Guru Dev Singh.

Absolvované kurzy: 

2019 Životní cykly - Level 2 Školy kundaliní jógy                                                  2018 Sat Nam Rasayan -zkouška druhé úrovně                                    2018 Mysl a Meditace - Level 2 Školy kundaliní  jógy                          2017 Vědomá komunikace - Level 2 Školy kundaliní jógy                    2016 Autentické vztahy - Level 2 Školy kundaliní jógy                        2015 - 2018   1. a 2. úroveň studia Sat Nam Rasayan                              2015 Stres a vitalita - Level 2 Školy kundaliní jógy                              2015  ͋ 21 Stages od Meditation kurz v NSR s Gurucharanem              2011  Mezinárodní tréning učitelů Kundaliní jógy                              2009-2010 Yoga Iyengar Intensive - série pobytů a workshopů s Helenou Kubrychtovou - Bártovou                                                          2010 Kurz Kundaliní jógy a angličtiny v Brně s Guru Sansar Kaur      2010 Kurz Gítananda jógy se Sávitrí Déví Mílou Mrnuštíkovou        2008-2009 YogaAlliance Certifikovaný Kurz učitele Hatha jógy Milan Werl   

Meher Deva Singh


                                            .

                                 

Světla Zrůcká  

Prem Shabad Kaur

S jógou jsem se seznámil na počátku 90.let na letních pobytech pořádaných Františkem Vrbou z Opočna.

Celé desetiletí jsem pak navštěvoval v Brně kurzy Jógy v denním životě, a několik let i kurzy Gítananda jógy, které vedla Sávitrí (Míla Mrnuštíková).

Na cestě mě podstatně ovlivnily názory a knížky Eduarda Tomáše, zvláště Tajné nauky Tibetu a Učení o psychickém teple. Kde jsem našel svou jogickou inspiraci pro další období, až do svého setkání s kundaliní jógou na konci roku 2014.

Po absolvování týdenního meditačního pobytu "21 stages of meditation" v Ottmaringu u Mnichova na podzim 2015, jsem se přihlásil ke studiu učitele kundaliní jogy  a také hlubokých léčivých meditací Sat Nam Rasayan.

V roce 2016 jsem získal certifikát učitele kundaliní jogy. V Sat Nam Rasayan jsem dokončil studium úrovně 1. i úrovně 2, a to zkouškou druhé úrovně.  Nezapomenutelné jsou chvíle, kdy provádíme Sat Nam Rasayan pod vedením největšího žijícího mistra tohoto umění - Guru Dev Singha. 

Získané a předané zkušenosti se snažím předávat dál během výuky kundaliní jogy nebo při léčivých meditacích Sat Nam Rasayan.
Kundalini jógu cvičím šest let. Opravdu pravidelně a plně se jí věnuji asi 4 roky. Vlastně ani úplně přesně nevím, protože to co miluji, co mě naplňuje, co mi pomáhá v každodenním životě nepočítám, prostě si vychutnávám a užívám její sílu a krásu.

Je velmi inspirující provádět žáky tímto světem a vidět, jak postupem času rozkvétají. Protože kundalini jóga není jen o těle, ale propojuje ho i s myslí a srdcem. Je jedno co Vás přivede, jestli "jen" potřeba protáhnout se nebo zklidnit mysl. Důležitá je zkušenost.

Vydržte - tak totiž zní mantra pro věk Vodnáře.