O našem studiu

Jsme jógové studio v centru Brna a specializujeme se na výuku kundaliní jógy podle Yogiho Bhajana.


Dále poskytujeme hlubokou léčebnou meditaci Sat Nam Rasayan a hlubokou relaxaci s Gongem.

 


Jóga je pro mě životní filozofie a také způsob života...

 

Do našeho týmu patří: 

Zuzana Fialová 

Lakshmi KaurHluboké vnitřní uspokojení mi přináší, když mohu druhým lidem pomoci a posunout je na jejich cestě životem blíž jejich spokojenosti, radosti a štěstí..... Mě samotné trvalo docela dlouho, než jsem pochopila, že základním principem života je POHYB. K prvnímu nasměrování a POHYBU na mojí cestě životem mi pomohli rodiče, moji první učitelé a stále pomáhají další učitelé. V současné době hlavně Guru Sansar Kaur, Kai Michaelis, Satya Singh a Guru Dev Singh.

Absolvované kurzy: 

2019 Životní cykly - Level 2 Školy kundaliní jógy                                                  2018 Sat Nam Rasayan -zkouška druhé úrovně                                    2018 Mysl a Meditace - Level 2 Školy kundaliní  jógy                          2017 Vědomá komunikace - Level 2 Školy kundaliní jógy                    2016 Autentické vztahy - Level 2 Školy kundaliní jógy                        2015 - 2018   1. a 2. úroveň studia Sat Nam Rasayan                              2015 Stres a vitalita - Level 2 Školy kundaliní jógy                              2015  ͋ 21 Stages od Meditation kurz v NSR s Gurucharanem              2011  Mezinárodní tréning učitelů Kundaliní jógy                              2009-2010 Yoga Iyengar Intensive - série pobytů a workshopů s Helenou Kubrychtovou - Bártovou                      2010 Kurz Kundaliní jógy a angličtiny v Brně s Guru Sansar Kaur              2010 Kurz Gítananda jógy se Sávitrí Déví Mílou Mrnuštíkovou                2008-2009 YogaAlliance Certifikovaný Kurz učitele Hatha jógy Petr Ščevko   

Deva Harchand Singh


                                            .

                                 

Světla Zrůcká  

Prem Shabad Kaur

Fyzický pohyb byl vždy důležitou součást mého života. Kromě fyzického pohybu, jsem ale také cítil potřebu věnovat se něčemu hlubšímu v sobě samém. Bojová umění byla tím v čem jsem se mohl realizovat. Spojovala fyzickou i duchovní stránku a od mých patnácti let mě provázela mým bytím. 

Ale jak už to bývá vlivem tlaku života jsem přestal naslouchat svému srdci, své duši a přišly zdravotní a zejména psychické problémy. Duše mě důrazně dávala najevo, že v tomhle těle s tímto způsobem života už nechce být. Ale jak se říká na všem špatném je něco dobré. Věděl jsem, že musím provést sám se sebou změnu. Musim se znovuzrodit jako bájný Fénix. Byl to silný hlas mé duše a v roce 2018 mě přišla do života Kundalini jóga podle Yogiho Bhajana. Oddal jsem se jí celým svým srdcem a rozhodl se jí studovat. 

V roce 2020 jsem úspěšně dokončil studium školy Kundalini jógy a stal se instruktorem 1.stupně. Rád bych předával dál učení této dynamické a celistvé technologie všem zájemcům, kteří se rozhodli pracovat na sobě samých a vést vědomý a šťastný život, protože Kundalini jóga jde přímo do našich srdcí.


"Naší největší slabinou je náš strach"

"Naší největší silou je naše láska"

Yogi Bhajan Kundalini jógu cvičím šest let. Opravdu pravidelně a plně se jí věnuji asi 4 roky. Vlastně ani úplně přesně nevím, protože to co miluji, co mě naplňuje, co mi pomáhá v každodenním životě nepočítám, prostě si vychutnávám a užívám její sílu a krásu.

Je velmi inspirující provádět žáky tímto světem a vidět, jak postupem času rozkvétají. Protože kundalini jóga není jen o těle, ale propojuje ho i s myslí a srdcem. Je jedno co Vás přivede, jestli "jen" potřeba protáhnout se nebo zklidnit mysl. Důležitá je zkušenost.

Vydržte - tak totiž zní mantra pro věk Vodnáře.